قوانین وب سایت

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی شرکت رایانه همراه پویا

تمامی سفارش و خریدها از فروشگاه همراه پویا به معنی پذیرفتن قوانین این سایت است.

اصول و قوانین فروشگاه همراه پویا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی و قوانین تجارت الکترونیک است. حمایت از حقوق مصرف کننده به گردن ماست، همانگونه که کاربر موظف به قوانین مرتبط با کاربر است.
فروشگاه همراه پویا به اطلاعات خصوصی افراد احترام گذاشته و از آن حفاظت میکند. پس از ثبت هر سفارش فروشگاه همراه پویا وظیفه دارد کالای مورد نظر را سالم و در اسرع وقت به دست مشتری برساند. هزینه ارسال به طور اتوماتیک  با انتحاب درگاه پرداخت یا پرداخت در محل انجام مشود که هزینه پست برای مشتریان همراه پویا رایگان بوده و برای پرداخت در محل نیز برای کالا های بالای دو میلیون تومان (در محدوده شهری) نیز به صورت رایگان میباشد . لطفا قبل از تحویل کالا از مامور پست ، مرسوله را باز نموده و از صحت و سالم بودن محصول اطمینان حاصل نمایید و از تحویل مرسوله باز شده و مشکل دار خودداری فرمایید . کلیه مرسوله ها تحت پوشش بیمه اداره پست می باشند که در صورت بروز هرگونه مشکل از طریق کد رهگیری مرسوله پستی در سایت اداره پست قابل پیگیری می باشند لذا در صورت بروز شکستگی ، آب خوردگی و مفقودی ، اداره پست پاسخگو می باشد و شرکت رایانه همراه پویا  هیچگونه مسئولیتی ندارد .

حریم خصوصی

حریم خصوصی کاربران فروشگاه همراه پویا  محترم و محفوظ است. فروشگاه همراه پویا هویت شخصی افراد را محرمانه دانسته و به هیچ شخص و یا سازمانی امکان دسترسی به این اطلاعات را نمی دهد. اطمینان داشته باشید اطلاعات شما در سایت فروشگاه همراه پویا کاملا محفوظ بوده و مورد هیچ استفاده ای غیر از خدمات معمول خرید و فروش قرار نخواهد گرفت. نام و آدرس تنها برای ارسال کالا استفاده خواهد شد.

ما از ایمیلتان (در صورت تمایل شما)  برای ارسال خبرنامه استفاده میکنیم. همینطور اگر تمایل داشته باشید برخی اخبار را از طیق پیامک به اطلاعتان میرسانیم

شرایط بازگشت کالا و استرداد وجه

  •  فروشگاه همراه پویا  فرصت را نیز در اختیار مشتری قرار میدهد که کالا را از نظر ظاهر و سلامت برسی کرده و در صورت معیوب بودن ظرف مدت  48 ساعت کالا پس از تحویل به فروشگاه همراه پویا  بازگرداند. (توجه داشته باشید این امر پس باز کردن آکبند جعبه مقدور نیست)
  • اگر کالای مورد نظر از جهت رنگ، مدل، ظرفیت و.. با سفارش شما مغایرت داشت،‌ قبل از بازکردن جعبه با شرکت تماس بگیرید تا برای رفع مشکل اقدام کنیم.
  • هزینه بازگشت کالا به عهده مشتری می باشد.
  • کالای برگشتی برای هر امری باید دارای پک بصورت کامل و اولیه باشد و در غیر اینصورت توسط شرکت دریافت نمی گردد.
  • هزینه ارسال گارانتی محصول به عهده خریدار می باشد و گارانتی محصول به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد .شرکت رایانه همراه پویا هیچ گونه مسئولیتی جهت گارانتی ندارد
  • کالاهایی که دارای حجم یا وزن زیاد می باشند به صورت پس کرایه ارسال می شوند که هزینه آن به عهده مشتری می باشد.
  • اجناس مندرج در فاکتور خرید سایت تا تسویه حساب کامل نزد خریدار امانت میباشد
  • ارسال رایگان کالا نیز برای همکاران گرامی فقط از طریق ثبت سفارش در سایت میسر است

مدیریت سایت ( پویا پاشاپور )